Jednoduchý manažment
a absolútny prehľad.

iCard zlepší chod vašej spoločnosti.

Unikátny systém iCard prináša prelom v riadení dôležitých procesov, ktoré denno-denne vykonávate vo vašej spoločnosti.

iCard je modulárny a variabilný, maximálne sa prispôsobí vašim potrebám. Má intuitívne nastavenie prístupu pre každého zamestnanca a vzájomne prepojené moduly pre rôzne firemné procesy.

Jediná čipová karta s možnosťou využitia biometrickej identifikácie zabezpečí všetky potrebné činnosti personálnej agendy. Môžete ho jednoducho integrovať na existujúce firemné systémy, vďaka čomu zjednotíte všetky informácie.

Ako systém iCard funguje v praxi

Ako systém iCard funguje v praxi

Spoznajte moduly systému iCard

Dochádzkový systém

Je určený na automatizovaný zber informácií o príchodoch a odchodoch zamestnancov, s okamžitým vyhodnotením odpracovanej doby.

Prístupový systém

Umožňuje povereným osobám prideliť práva prechodu určenými miestami a regulovať práva vstupu vybraných osôb do vymedzených priestorov.

Stravovací systém

Stravovací systém umožňuje využitie moderného, bezlístkového spôsobu objednávania a výdaja stravy v jedálňach a bufetoch.

Špeciálne moduly

Systém okrem základných modulov v sebe zahŕňa aj ďalšie špeciálne funkcie, ktoré sa pridávajú s rozširujúcim sa okruhom používateľov.

Spoznajte moduly systému iCard

Dochádzkový systém

Je určený na automatizovaný zber informácií o príchodoch a odchodoch zamestnancov, s okamžitým vyhodnotením odpracovanej doby.

Prístupový systém

Umožňuje povereným osobám prideliť práva prechodu určenými miestami a regulovať práva vstupu vybraných osôb do vymedzených priestorov.

Stravovací systém

Stravovací systém umožňuje využitie moderného, bezlístkového spôsobu objednávania a výdaja stravy v jedálňach a bufetoch.

Špeciálne moduly

Systém okrem základných modulov v sebe zahŕňa aj ďalšie špeciálne funkcie, ktoré sa pridávajú s rozširujúcim sa okruhom používateľov.

iCard sme nasadili vo viac ako 70 slovenských firmách

 • Askoll Slovakia s.r.o.

  Aj pri skutočne veľkom množstve zamestnancov spracovanie, či prepočet dochádzky prebehne svižne a exporty do mzdového systému fungujú v poriadku. Prípadná úprava dochádzky, či objednanie stravy – to sú úkony, ktoré používatelia v systéme robia najčastejšie a sme radi že aj vďaka systému iCard sa jedná o intuitívne záležitosti, ktoré fungujú rýchlo a prehľadne.

  Askoll Slovakia s.r.o.
  Mgr. Dalibor Čičala | IT Administrator
 • COOP JEDNOTA SLOVENSKO, s.d.

  So systémom iCard sme veľmi spokojní, používame ho v našej spoločnosti už viac ako 15 rokov a odvtedy prešiel mnohými výraznými vylepšeniami. S firmou Eviden máme dlhodobo výbornú spoluprácu, pozitívne hodnotíme ich helpdesk a vždy korektný prístup k riešeniam našich požiadaviek.

  COOP JEDNOTA SLOVENSKO, s.d.
  Ing. Miloslav Leščinský | Systémový administrátor
 • Honeywell Safety Products Slovakia s.r.o.

  Spolupráca s iCard tímom bola na profesionálnej úrovni, či už po stránke technickej, ale aj po stránke ľudskej. Vždy si pozorne vypočujú naše požiadavky a navrhnú riešenie k obojstrannej spokojnosti a zrealizujú extrémne rýchlo. Sme s nimi nadpriemerne spokojní.

  Honeywell Safety Products Slovakia s.r.o.
  Ing. Róbert Števčík | IT Manager
 • HYZA a.s.

  Spoločnosť HYZA a.s. Topoľčany našla v spoločnosti Eviden nielen dodávateľa dochádzkového systému. Ihneď na začiatku spolupráce sme úspešne implementovali dochádzku a tiež aj návštevný a prístupový systém. Oceňujeme spoluprácu s iCard tímom, ktorý je spoľahlivý a stabilizovaný vo svojej odbornosti.

  HYZA a.s.
  Ing. Svetlana Cibulová | Vedúca personálneho úseku
 • Prešovská univerzita v Prešove - Centrum výpočtovej techniky

  Proces implementácie bol na vysokej profesionálnej úrovni, systém bol plne prispôsobený podmienkam organizácie a nasadený načas podľa stanoveného harmonogramu. Zavedenie systému prinieslo benefity tak pre manažment univerzity, ako aj pre zamestnancov. Sme spokojní s odbornosťou tímu iCard, aj rýchlou reakciou na naše požiadavky.

  Prešovská univerzita v Prešove - Centrum výpočtovej techniky
  Ing. Vladimír Pisarský | Riaditeľ CVT
 • Protherm Production, Skalica

  Mnohé procesy v našej spoločnosti spravujeme cez iCard už od roku 2006. Naša spoločnosť využíva dochádzkový, stravovací, prístupový systém aj niektoré zo špeciálnych modulov. Elektronický systém nám pomohol zjednotiť správu dochádzky a miezd v troch výrobných závodoch a jednej obchodnej spoločnosti naraz.

  Protherm Production, Skalica
 • SaarGummi Slovakia s.r.o.
  Z hľadiska spolupráce s dodávateľom systému oceňujem ochotu a flexibilitu technikov okamžite pomôcť s technickými, alebo používateľskými problémami, rýchle poskytovanie opráv systému, alebo korekcií v nastaveniach. Spolupráca s firmou Eviden je dlhodobá a k plnej spokojnosti, na požiadavky reagujú promptne, vývoj nových funkcionalít prebieha neustále.
  SaarGummi Slovakia s.r.o.
  Ing. Eduard Rybár | IT manager
 • TATRAVAGÓNKA a.s.

  Musím subjektívne konštatovať, že kolektív vytvárajúci tento systém, nám trvalo vychádza v ústrety v takmer každej požiadavke a konzultácie sú na profesionálnej úrovni s hlbokým ľudským prístupom. Môžem povedať, že vybraním tohoto systému sme dostali tak ucelený systém, že na jeho manažment (vrátane HW) stačí jeden zamestnanec.

  TATRAVAGÓNKA a.s.
  Ing. Peter Králik
 • TRANSPETROL, a.s.

  Vysoko oceňujeme možnosť zrealizovať naše špecifické požiadavky na tvorbu rôznych výstupov, zostáv, čo nám personalistom uľahčuje následne prácu.

  TRANSPETROL, a.s.
  Ing. Ľubica Kostovičová | Riaditeľ odboru personalistiky a ľudských zdrojov
 • Vetropack Nemšová s.r.o.

  iCard pokrýva všetky naše požiadavky na sledovanie pracovného času. Veľkou výhodou je modularita, ktorá nám umožňuje využívať len vybrané časti systému s možnosťou ďalšieho pridávania funkcií v závislosti od našich konkrétnych potrieb.

  Vetropack Nemšová s.r.o.
  Ivan Vanko | System Administrator Manager
 • Viena international, s.r.o.

  iCard sme si v minulosti vybrali na základe akútnej potreby užívateľsky prístupného nástroja na evidenciu dochádzky podľa legislatívy. Pôvodný „homemade“ systém už nevyhovoval týmto požiadavkám a na základe referencii sme vybrali iCard riešenie. Spoľahlivosť fungovania a aktualizácie prebiehajú podľa našich požiadaviek a preto môžeme toto riešenie odporučiť.

  Viena international, s.r.o.
  Dipl. Ing. Kalnický Milan | CFO
 • voestalpine High Performance Metals Slovakia, s.r.o.

  Spolupráca s Evidenom počas implementácie a aj rozširovania funkcionalít bola vždy bezproblémová. Oceňujeme profesionalitu, ústretovosť celého tímu a rýchle reakcie helpdesku v súčasnom období po implementácii.

  voestalpine High Performance Metals Slovakia, s.r.o.
  Silvia Husáriková | Managing Director

iCard sme nasadili vo viac ako 70 slovenských firmách

 

iCard sme nasadili vo viac ako 70 slovenských firmách

 

Spojte sa s najlepšími

Viac ako 30-ročné skúsenosti

Najpokročilejší systém personálnej identifikácie iCard vám prináša skúsený tím vývojárov zo spoločnosti Eviden Slovakia. Systém iCard sme úspešne nasadili už v desiatkach firiem, miest a štátnych inštitúcií po celom Slovensku.

Slovenský cloud provider č. 1

Najviac integrácií vo verejnom IT od roku 2014

250 zamestnancov na Slovensku

Tržby 47 miliónov eur v roku 2021

Líder v digitalizácii vzdelávacieho obsahu

O spoločnosti Eviden

Ponúkame vám stabilitu nadnárodnej spoločnosti. Sme technologický líder v digitálnej transformácii postavenej na dôvere, udržateľnosti a dátach.

Pozeráme sa do budúcnosti. Sme firmou novej generácie s vedúcou pozíciou v oblasti digitálnych technológií, cloudu, pokročilých výpočtových technológií a bezpečnosti.

Pôsobíme vo viac ako 47 krajinách, ponúkame vám dokonalé znalosti a tím expertov. Máme špičkových ľudí, ktorí high-end IT rozumejú lepšie ako ktokoľvek iný.

Ukážeme vám tie najlepšie riešenia pre digitálnu dobu. Vydajte sa s nami na cestu budovania vašej digitálnej budúcnosti. Sme Eviden. To najlepšie ešte len príde.

Kontaktujte nás

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky, preto nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás.

 +421 911 591 804
roman.furo@eviden.com

Eviden Slovakia s.r.o.
Vinohradnícka 6
971 01 Prievidza
Slovensko